Koty psoty

Ostatnio zamiast na zdjęciach ludzi, częściej pochylam się nad zdjęciami zwierząt. Ot pełen etat w pewnym piekiełku, a co za tym idzie brak czasu daje się we znaki. W weekendy tez nie odpoczywam, dlatego dzisiaj tylko krótkie streszczenie - bardzo słodkie i przyjemnie (mam nadzieje) dla oka.

Read more

Prezent na walentynki

Nadszedł luty. Wraz z nim powrócił wiatr i mróz. Ale na pewno przyjdzie ocieplenie. W końcu już 14 lutego walentynki, a tego dnia atmosferę rozgrzewa wiele gorących serc.

Czy zastanawialiście się już, co podarujecie swojej walentynce?

Bo mam dla was coś, co będzie idealnym zastępstwem za misia, lub kartkę z serduszkami. Prezent, który zostanie na lata i będzie cudownym przeżyciem dla waszej walentynki, lub was obojga.

Read more

Nietypowa sobota

Po wietrznym Sylwestrze, jeszcze bardziej wietrznym Nowym Roku nadeszła pierwsza sobota roku 2015. Nie mniej wietrzna niż wyżej wymienione dwa dni, dodatkowo zimna i deszczowa. Jednak pod jednym względem była wyjątkowa – tego dnia miałam fotografować nietypowych modeli i modelki – piękne fretki.

Read more

Magdalena i Szymon

Z Magdaleną już się spotkaliście przy okazji innego „Kolektywowego” wpisu gdy przed obiektywem stanęła tylko Magda. Czas szybko minął i wkrótce okazało się, że Magda chciałaby, abym sfotografowała jej ślub. Przyznam, że do tej pory na wspomnienie jej prośby odczuwam radość, dumę i… miękkie nogi, gdyż miał to być „mój pierwszy raz”.

Read more